Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Facebook města
 


Cesta: Titulní stránka

 

V. změna ve složení Zastupitelstva města Česká Třebová pro volební období 2018-2022

 

 
 
Dne 31.10.2019 převzala starostka města rezignaci pana Martina Fišera (27 statečných) na funkci zastupitele města. Na základě výsledků voleb do zastupitelstva města nastupuje na uprázdněný mandát dnem 01.11.2019 náhradník, kterým je paní Soňa Mužíková (27 statečných).    


Ing. Věra Pirklová v. r. 
tajemnice MěÚ
 
Zodpovídá: Ing. Věra Pirklová
Vytvořeno / změněno: 1.11.2019 / 1.11.2019 | Úřední deska od-do: 1.11.2019-18.11.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém