Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Aktuální seznam omezení provozu organizací města Česká Třebová

Tento seznam zachycuje všechna omezení vyplývající z opatření proti šíření nákazy COVID- 19. Seznam je průběžně aktualizován. Všechna opatření jsou platná na dobu neurčitou do jejich odvolání.
 

 
 
- V Domově pro seniory Česká Třebová platí zákaz vstupu pro návštěvy a cizí osoby. 

- Pro žáky jsou uzavřeny všechny základní školy (Včetně školních družin, klubů a jídelen). Kompletní informace ke způsobu konání zápisů najdete zde.

- Mateřské školy budou jsou také uzavřeny. Kompletní informace ke způsobu konání zápisů najdete zde.

- Uzavřena bude také Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Kamarád (včetně volnočasového klubu Rébus).

- Byly zřízeny dětské skupiny při MŠ Habrmanova a ZŠ Habrmanova pro děti zaměstnanců bezpečnostních sborů, městské policie, poskytovatelů zdravotních služeb, sociálních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví a příslušníků ozbrojených sil.

- Zrušeny jsou všechny kulturní a společenské akce včetně kina ve všech městských institucích (Kulturní centrum, Městské muzeum, Městská knihovna, Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Kamarád). Vstupné za již zakoupené lístky na zrušené akce bude vráceno v plné výši. Po pominutí omezení budou u vybraných akcí zveřejněny náhradní termíny konání.

- Městské muzeum je zcela zavřené včetně stálých expozic, výstav, badatelských návštěv a Turistického informačního centra. 

- Městská knihovna je zcela zavřena a to i za účelem vracení a půjčování knih. Biblioboxy jsou otevřeny 24 hodin denně. Všechny výpůjčky budou automaticky prodlouženy. Nově byla také zavedena služba bezkontaktní donášky knih.

- Krytý plavecký bazén a zimní stadion jsou zcela uzavřeny pro veřejnost. Zrušena jsou také všechna sportovní utkání a tréninky. 

- Provozovatelům ostatních sportovišť bylo doporučeno je uzavřít.

- Budovy Městského úřadu Česká Třebová budou veřejnosti přístupné v omezených úředních hodinách v pondělky a středy od 14:00 do 17:00. V tomto čase bude přístupna pouze podatelna v hlavní budově MěÚ na Starém náměstí. Osobní návštěva na útvarech bude umožněna pouze po předchozí domluvě a s ochrannou rouškou. Zdvořile Vás žádáme, aby jste své záležitosti vyřizovali telefonicky, nebo elektronicky.

Omlouváme se všem občanům našeho města za případné nepříjemnosti, které jsou způsobeny opatřeními proti šíření onemocnění COVID-19. Město Česká Třebová se snaží dle dostupných informací adekvátně a pružně reagovat na všechna mimořádná opatření Vlády České republiky.
 
Zodpovídá: Jiří Holý
Vytvořeno / změněno: 13.3.2020 / 13.3.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém