Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Aktuální seznam telefonních čísel zřízených za účelem pomoci občanům

Tento seznam zachycuje všechna telefonní čísla zřízená pro pomoc občanům v současné situaci, kdy jsou v České republice platná omezení spojená s šířením koronaviru způsobujícího nemoc COVID-19.
 

 
 
Rouška domů - Naši zaměstnanci a dobrovolníci zdarma rozváží ručně šité textilní roušky seniorům nad 65 let a držitelům průkazu osoby se zdravotním postižením. Příjem objednávek bude počínaje zítřkem probíhat každý všední den mezi 8 a 11 hodinou na telefonním čísle 465 500 232 a 465 500 233.

Nákup domů - Společně s dobrovolníky zajišťujeme nákup potravin a hygienických potřeb ze sortimentu COOP diskont Česká Třebová - Chmelnice 129.- Objednávky se přijímají v pracovní dny mezi 8 a 10 hod. na tel: 465 500 139, nebo prostřednictvím e-mailu: nakupdomu@ceska-trebova.cz.

Šití roušek - Prosíme dobrovolníky, kteří jsou ochotni pomoci se šitím ochranných roušek, aby se přihlásili v pracovní dny mezi 8 a 14 hod. na číslo 465 500 139. Městský úřad je schopen těmto dobrovolníkům poskytnout výchozí materiál. Takto připravené roušky budou využity především pro pracovníky sociálních služeb, městskou policii, hasiče a ostatní složky potřebné pro chod našeho města.

Další služby a nabídky dobrovolnictví - Pokud máte také zájem být zařazeni do databáze záložních dobrovolníků, napadá Vás nějaký další způsob jak našim občanům pomoci, nebo sami potřebujete specifický druh pomoci, volejte prosím na číslo: 730 168 100.
 
Zodpovídá: Jiří Holý
Vytvořeno / změněno: 25.3.2020 / 25.3.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém