Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovský zpravodaj: listopad 2021

Ceskotrebovsky_zpravodaj_11_2021
Informační měsíčník města Česká Třebová
www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v říjnu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB. 
Další vydání městských novin vám přináší zprávy o investičních akcích města do školských zařízení, informaci k náhradní výsadbě v parku u krematoria a opravě fasády na bývalé tržnici na Novém náměstí a další. Další podrobnosti k chystaným změnám v systému odpadového hospodářství včetně termínů besed s občany kvůli odpadové revoluci jsou na straně 4 a 5. Rozhovor se ohlíží za prvním ročníkem hudebního festivalu Dozvuky léta. 
Kalendář akcí je plný pozvánek na kulturní události. Chystá se 60. ročník Jabkancové pouti, Svatomartinský průvod Javorkou, Českotřebovský vehikl, vepřové hody u hasičů, Samhain/Dušičky v pravěké osadě v Křivolíku, Florbál a mnoho dalších. V neděli 28. listopadu začíná advent, na Starém náměstí se uskuteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu, odkud můžete pokračovat na vernisáž tradiční vánoční výstavy v městském muzeu. 
Na závěr bych vás ráda požádala, pokud máte nějaké nějaké připomínky k Českotřebovskému zpravodaji, návrhy na zlepšení, náměty, jaké rubriky, rozhovory a články byste přivítali, napište mi na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz. 

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz do 14. listopadu. 
Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 1. listopadu 2021. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz. 

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, turistickém informačním centru, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice, nejdříve 1. listopadu. 
Přeji vám příjemné podzimní dny 
Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
    Aktuální číslo zpravodaje ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovského zpravodaje, podmínky a objednávka inzerce ve zpravodaji... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.10.2021 / 25.10.2021
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém