Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Zpravodajství města

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 843 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 34  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
25.2.2020Mezinárodní den žen v krytém plaveckém bazénu
Jako poděkování za jejich inspirativní přítomnost mohou všechny ženy a dívky při příležitosti MDŽ 8. března navštívit bazén za zvýhodněnou cenu 50,- Kč.
Jiří Holý
24.2.2020Podpořme hlasováním českotřebovský Domov pro seniory
Sociální služby Česká Třebová se s projektem "Setkávání dvou generací" ucházejí o finanční dar. V rámci projektu žáci základních a mateřských škol navštíví společně s učiteli Domov pro seniory v domluveném termínu a zúčastní se tématického dne. Přidělení finančního daru je závislé od výsledků ankety v Orlickém deníku. Více informací a anketu samotnou najdete v přiloženém odkazu.
Jiří Holý
21.2.2020Dovolujeme si Vás upozornit na omezení u Domova pro seniory spojená s realizací akce „Třebovka, Třebovice - Česká Třebová, úprava toku.“
Po dobu stavebních prací nebude umožněno parkování na bočním parkovišti ani podél řeky (pod „krčkem“).
Jiří Holý
18.2.2020Další zajímavá akce spolku Za jeden provaz
Masopustní hudební vystoupení v maskách je pořádáno v domově pro seniory ve spolupráci se studenty českotřebovského gymnázia a základní uměleckou školou.
Jiří Holý
18.2.2020Ohlédnutí za sv.Valentýnem na plaveckém bazénu
Zveřejňujeme několik snímků z akce, která proběhla na krytém plaveckém bazénu v páteční podvečer.
Jiří Holý
14.2.2020Návštěvy v Domově pro seniory od soboty 15. února opět povoleny
Prosíme ovšem návštěvníky, aby respektovali ochranu zdraví našich uživatelů a personálu, a do zařízení vstupovali bez příznaků chřipky, nachlazení či jiné zdravotní indispozice.
Jiří Holý
13.2.2020Výluka z důvodu rekonstrukce kolejiště ve stanici Letohrad
Dovoluji si Vám zaslat informaci dopravce Leo Express o výluce na Orlicku, jež se uskuteční v termínu 24. 2. – 21. 4. 2020. Z důvodu pokračující rekonstrukce kolejiště v železniční stanici Letohrad a dalších stavebních prací na trati budou závazkové vlaky Leo Express Tenders, s.r.o. nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.
Jiří Holý
11.2.2020Mimořádné přebírání daňových přiznání k daním z příjmů fyzických osob
Mimořádné přebírání daňových přiznání k daním z příjmů fyzických osob proběhne na Městském úřadě v České Třebové v pondělí 9. 3. a 16. 3. 2020 v čase 8:00-11:00 a 12:00-16:00.
Jiří Holý
10.2.2020Pomocná ruka pro Vás a Vaše stavební záměry
Město Česká Třebová nabízí zájemcům možnost konzultace svého stavebního záměru s městským architektem Ing. arch. Martinem Hájkem ještě před podáním žádosti o vydání územního rozhodnutí.
Jiří Holý
7.2.2020Na radnici se poslední dobou za návštěvami dveře netrhnou
Zatímco v pondělí nás navštívil pan senátor Petr Šilar, dnes dopoledne na českotřebovskou radnici zavítal hejtman Pardubického kraje Martin Netolický, kterého společně se starostkou města Magdalénou Peterkovou přivítal i místostarosta Dalibor Zelený.
Jiří Holý
6.2.2020Mobilní aplikace města Česká Třebová
Město Česká Třebová se dlouhodobě snaží pracovat na své komunikaci s veřejností. V minulém roce začalo aktivně působit na sociální síti Facebook, kde má dnes již půl druhého tisíce fanoušků. Příspěvky jsou také pravidelně vkládány na nový instagramový profil. Jak se ale dozvědět aktuální informace o dění ve městě, když si nechci pořizovat profil na sociálních sítích nebo každý den kontrolovat městský web? Ideální možností mohou být mobilní aplikace, které město provozuje již delší čas.
Jiří Holý
6.2.2020Obnovení plného provozu MěÚ
Vážení spoluobčané, dovolujeme si Vás upozornit, že i přes avizovanou řízenou výluku informačních a komunikačních systémů, bude MěÚ v pátek 7. 2. 2020 v plném provozu. Všechny potřebné opravy se podařilo vyřešit již během dnešního dne. Omlouváme se všem, kterým omezení provozu způsobilo nepříjemnosti.
Jiří Holý
5.2.2020Zvyšování nájemného v městských bytech
Rada města Česká Třebová schválila na svém jednání dne 3. února 2020 zvýšení nájemného v městských bytech v základní kvalitě z 51,95 Kč/m²/měsíčně na 62 Kč/m²/měsíčně. U bytů ve snížené kvalitě byla cena z 45 Kč/m²/měsíčně zvýšena na 54 Kč/m²/měsíčně.
Jiří Holý
4.2.2020ZDRAVÁ 5 v MŠ U Koupaliště
Dne 3. února naší MŠ, opět po roce, navštívila lektorka celorepublikového projektu Zdravá 5, paní Jolana Keprtová.
Jiří Holý
3.2.2020Senátor Petr Šilar dnes navštívil českotřebovskou radnici
Při jednání s paní starostkou byla diskutována především jedna z nejpalčivějších otázek senátního obvodu č. 46 - Ústí nad Orlicí, za který byl pan senátor Šilar zvolen, tedy důstojné napojení našeho regionu na dálnici D35.
Jiří Holý
3.2.2020Český červený kříž Ústí nad Orlicí udělil našemu městu poděkování za spolupráci [PDF, 216 kB]Jiří Holý
3.2.2020Malé fotoohlédnutí za krasobruslařským supervíkendem
Zimní stadion v České Třebové hostil tento víkend významnou sportovní událost, kterou pořádal Krasobruslařský klub Česká Třebová.
Jiří Holý
3.2.2020Životní podmínky 2020 - výběrové šetření v domácnostech
Český statistický úřad organizuje v roce 2020 každoroční výběrové šetření o životních podmínkách domácností v České republice, které navazuje na předchozí ročníky tohoto šetření.
Jiří Holý
3.2.2020Zákaz návštěv v Domově pro seniory Česká Třebová
Od dnešního dne (3. února 2020) platí v Domově pro seniory Česká Třebová zákaz návštěv, a to z důvodu chřipkové epidemie.
Jiří Holý
2.2.2020Svátek konce zimy se v Křivolíku konal za opravdu jarního počasí
Členové zapsaného spolku Bacrie letos opět pro širokou veřejnost uspořádali oslavu pohanského svátku Imbolc, který byl po příchodu křesťanství nahrazen svátkem Hromnice.
Jiří Holý
31.1.2020Návštěva choceňského starosty Jana Ropka a jeho místostarostů
Česká Třebová a Choceň mají mnoho společného. Mimo jiné obě města spojuje také fakt, že komunální volby v roce 2018 přinesly kompletní obměnu jejich nejvyšších představitelů. Možná i tato skutečnost byla důvodem k dnešnímu setkání vedení těchto měst.
Jiří Holý
30.1.2020Děti si vyzkoušely křesla radních
Nové složení městské rady? Nemějte obavy! Přiložené fotografie nejsou ze zasedání našich radních, ale z dopolední návštěvy dětí z mateřské školy U Stadionu.
Jiří Holý
29.1.2020Pohádková výhra - filmový festival pro děti 2020 [PDF, 1,2 MB]
Dům dětí a mládeže Kamarád ve spolupráci s Kulturním centrem Česká Třebová i letos pořádá jíž tradiční filmový festival pro děti. Každý návštěvník si musí zakoupit alespoň jeden los za 20 Kč, který je zároveň i vstupenkou. Po každém představení budou vylosovány zajímavé ceny.
Jiří Holý
28.1.2020ZUŠ Česká Třebová na olympiádě
Dominik Bulva, žák Základní umělecké školy Česká Třebová se zúčastnil ve dnech 19. – 24. 1. 2020 IX. Olympiády dětí a mládeže v Karlových Varech v umělecké disciplíně Hra na elektronické klávesové nástroje.
Jiří Holý
28.1.2020První lyžaři na Pekláku!
Dnes v 9:00 se po mnoha snahách zaměstnanců Eko bi, s.r.o., kterým práci znesnadňovala především nepřízeň počasí, rozjel vlek v areálu Peklák.
Jiří Holý

Zobrazeno je 25 z celkem 843 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 34  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dokumenty města a MěÚ > Zpravodajství města

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém