Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka > Město > Zpravodajství města

 

Znáte volnočasový klub Rébus?

rébus
Klub Rébus, který funguje při Dům dětí a mládeže Kamarád již od roku 2013, je volnočasový klub pro děti od 9-ti let nejen z České Třebové. Najdete ho ve spodní části ulice Boženy Němcové nedaleko parku Javorka (Matyášova 983).
 

 
 
Rébus je přístupný každý všední den a zcela zdarma. Otevírací doba je od 15:00 do 18:00 hodin, v pondělí a pátek již od 14:30 do 17:30 hodin. Pro návštěvníky je zde k dispozici fotbálek, kulečník, hrazda na cvičení, Xbox, herní PC a notebooky. Kromě těchto všedních aktivit se v Rébusu pravidelně pořádají zajímavé události, jako jsou workshopy, tematická odpoledne, výlety a další akce.

Tento rok bude králem ten, kdo bude nejen pravidelně klub Rébus navštěvovat, ale zároveň se účastnit workshopů a připravovaných soutěží. Za vše se budou sbírat body. Odměnou pak bude možnost vyhrát zajímavé a hodnotné ceny, jako např. doplňky k PC, sportovní doplňky a mnoho dalšího. Na své si tak přijde sportovec i počítačový gamer. Takže neváhej a navštiv Rébus se svými kamarády, protože u nás se rozhodně nudit nebudete! 

Kontakt: Vedoucí klubu - Bc. Pavla Šedivá, 
tel.: 608 179 323

rébus
 
Zodpovídá: Jiří Holý
Vytvořeno / změněno: 18.9.2020 / 18.9.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém