Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Zpravodajství města

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 874 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 35  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
30.3.2020Bezkontaktní roznáška knih
Městská knihovna Česká Třebová nabízí svým čtenářům novou službu. Objednejte si knihy z domova a my vám je bezkontaktně doručíme s pomocí dobrovolníků z organizace Junák - český skaut, středisko Javor Česká Třebová, z. s.
Jiří Holý
29.3.20201. e-besidka Hrajeme Doma
Představuje domácí videa, klipy a výtvarné práce žáků školy, vytvořené v období nouzového stavu, kdy nejsou povoleny veřejné kulturní akce z důvodu šíření nákazy koronavirem.
Jiří Holý
28.3.202028. březen - Den učitelů
Tento svátek má v naší zemi dlouholetou tradici. Již v roce 1955 byl stanoven den narození Jana Ámose Komenského svátkem všech učitelů. Byl to právě on, kdo sepsal pedagogické zásady a doporučoval mj. školu hrou. Dnes by byl jistě velice překvapen kreativitou našich učitelů, kteří právě v těchto dnech vynakládají nemalé úsilí, aby žákům zajistili zcela novou formu výuky, tedy výuku on-line. Není rozhodně jednoduché najít ty nejefektivnější způsoby tohoto vzdělávání, naopak je to náročný a zodpovědný úkol.
Jiří Holý
27.3.2020Zpráva o uzavření pobočky České pošty - Česká Třebová 3
Vážení občané, dovolujeme si Vás upozornit na dočasné krátkodobé uzavření provozovny České pošty, Česká Třebová 3. Provozovna bude uzavřena na nezbytně nutnou dobu ve dnech od 31.3. - do odvolání z provozních důvodů.
Jiří Holý
27.3.2020Online tréninky taneční školy
Vzhledem k situaci, která nastala, nemůže Taneční škola Česká Třebová, stejně jako ostatní sportovní oddíly bohužel trénovat společně. Aby naši tanečníci neztratili během této vynucené přestávky získanou formu, připravuje Taneční škola výuku nadále, a to formou online videotréninků.
Jiří Holý
27.3.2020Na čem teď pracují zaměstnanci kulturní centra?
Zákaz konání veřejných akcí se dramatickým způsobem promítl také do činnosti kulturního centra. Namísto pořádání avizovaných událostí se jeho zaměstnanci v posledních dnech věnují především jejich rušení a hledání nových termínů.
Jiří Holý
26.3.2020Poděkování starostky města
Vážení spoluobčané, opětovně moc děkujeme švadlenkám za další ručně vyrobené textilní roušky. Díky Vám jsme mohli předat za poslední tři dny 938 roušek seniorům a zdravotně postiženým osobám z našeho města.
Jiří Holý
26.3.2020Na čem teď pracují zaměstnanci Domu dětí a mládeže Kamarád?
Vzhledem k tomu, že většina pracovníků DDM Kamarád za svým zaměstnáním dojíždí hromadnou dopravou, bylo rozhodnutu, že svoji práci budou vykovávat z místa bydliště.
Jiří Holý
26.3.2020Osobní konzultace stavebních záměrů se ve středu 8. dubna neuskuteční
Vážení občané, vzhledem k omezení provozu MěÚ v souvislosti s výskytem koronaviru v České republice, se do odvolání ruší pravidelné konzultace stavebních záměrů s městským architektem Ing. arch. Martinem Hájkem. Alternativou k osobní konzultaci bude písemné vyjádření.
Jiří Holý
25.3.2020Na čem teď pracují zaměstnanci městské knihovny?
Mimořádná opatření související s výskytem koronaviru v České republice ovlivnila také chod městské knihovny, kde nejprve došlo ke zrušení všech akcí pro veřejnost a následně také k uzavření budovy za účelem výpůjček a vracení knih.
Jiří Holý
25.3.2020Oznámení o přerušení dodávky vody v ulicích Podbranská, Chmelnice, Klácelova, Školní a Staré náměstí č.p. 78
Oznamujeme občanům, že dne 1.4. 2020 bude od 7:00 hod. do 15:00 hod. přerušena dodávka vody ve všech číslech popisných na ulicích Podbranská, Chmelnice, Klácelova, Školní a Staré náměstí č.p. 78.
Jiří Holý
25.3.2020Schéma objízdných tras Skuhrov - Lanškroun
V souvislosti s uzavírkou některých úseků silnice II/315 byly stanoveny následné objízdné trasy.
Jiří Holý
24.3.2020Schéma objízdných tras Česká Třebová - Litomyšl
V souvislosti s uzavírkou některých úseků silnice II/358 byly stanoveny následné objízdné trasy.
Jiří Holý
24.3.2020Testujte své znalosti, online
Nabídka DDM Kamarád pro seniory a další zájemce.
Jiří Holý
24.3.2020Na čem teď pracují zaměstnanci základní umělecké školy?
Dne 28. února se v kulturním centru konal koncert pořádaný ZUŠ, který se jmenoval Hrajeme doma. Nikdo z přítomných tehdy ještě netušil o jak symbolický název se jedná, protože právě práce z domova je teď hlavní náplní učitelů a žáků místní základní umělecké školy.
Jiří Holý
24.3.2020Informace k uzavírce silnice v rámci rekonstrukce silnice a mostu v ulicích Podbranská/Lidická [PDF, 91 kB]
Investorem stavby je Pardubický kraj a objednatelem je Správa a údržba silnic Pardubického kraje, zhotovitelem je firma MADOS MT s.r.o. jako vedoucí společník. Staveniště bylo zhotoviteli předáno dne 1. 10. 2019, budoucí dopravní opatření byla řádně projednána a schválena. Jejich realizace, stejně jako informování občanů dotčených stavbou je povinností zhotovitele.
Jiří Holý
23.3.2020Na čem teď pracují zaměstnanci městského muzea?
Výstavní místnosti jsou sice zavřené, ale v Městském muzeu Česká Třebová je přesto rušno. Kromě rutinních prací, jako je katalogizace, inventarizace a nákupy sbírkových předmětů, se jeho zaměstnanci věnují také šití roušek pro potřeby našeho města.
Jiří Holý
23.3.2020Objízdná trasa v souvislosti s rekonstrukcí pozemní komunikace v ulici Podbranská
Vzhledem k tomu, že v průběhu letošního roku bude v ulicích Podbranská a Lidická probíhat stavba nového mostu přes řeku Třebovku, rekonstrukce vozovky, chodníků a výměna veřejného osvětlení, byla pro termín 23. března – 30. října 2020 určena následná objízdná trasa, která začíná při příjezdu od místní části Skuhrov přejetím mostního provizoria v ulici Lidická. Následně bude pokračovat po přejetí přes řeku odbočením vlevo a ulicemi nábřeží Míru, Bezděkov a U Podhorky, kde bude napojení na silnici I/14 s možností vydat se na Svitavy, nebo pokračovat až na světelnou křižovatku na Tyršově náměstí a dále na Ústí nad Orlicí, nebo odbočit směrem na Litomyšl.
Jiří Holý
20.3.2020Výlukový jízdní řád platný od 23. 3. 2020 [PDF, 262 kB]Jiří Holý
20.3.2020Veřejný průzkum: Strach z kriminality a pocit bezpečí v České Třebové
Vážená paní, vážený pane, dovolte, abychom Vám položili několik otázek, týkajících se Vašich osobních pocitů a názorů na téma vnímání strachu z kriminality ve Vašem městě. Dotazník je součástí projektu, který realizuje Katedra geografie Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Krajským úřadem Olomouckého kraje. Předem děkujeme za Vaše názory.
Jiří Holý
13.3.2020Předběžný výlukový jízdní řád po dobu rekonstrukce silnice silnice II/315
Vážení občané, vzhledem k blížícímu se termínu uzavírky silnice II/315 v úseku Skuhrov – Lanškroun a začátku rekonstrukce v ulicích Podbranská a Lidická v České Třebové, Vám přikládáme k nahlédnutí předběžný výlukový jízdní řád autobusů na této trase. Zároveň Vás žádáme o případné připomínky k podobě těchto jízdních řádů do čtvrtka 19. března 2020 tak, aby Vaše postřehy mohly být zapracovány dříve, než začne stavba.
Jiří Holý
12.3.2020Burza práce pro osoby se zdravotním postižením [PDF, 94 kB]
Přehlídka proběhne dne 20. 3. 2020 od 9:30 do 12:30 hodin v prostorách Úřadu práce ČR, kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 1394.
Jiří Holý
12.3.2020Informace o uzavření Pošty Partner
V sobotu 14.března 2020 bude z provozních důvodů uzavřena Pošta Partner Na Chmelnici 129 v České Třebové.
Jiří Holý
11.3.2020Co lze vyřídit v kanceláři ověřování a Czech POINT
Kancelář ověřování, stejně jako kontaktní místo veřejné správy Czech POINT (Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál) naleznete v přízemí hlavní budovy MěÚ, ve dveřích č. 80.
Jiří Holý
11.3.2020Malá technická univerzita v MŠ U Koupaliště
„Pokrok jde nezadržitelně kupředu a dnešní svět vyžaduje chápání techniky víc než kdy dřív“
Jiří Holý

Zobrazeno je 25 z celkem 874 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 35  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dokumenty města a MěÚ > Zpravodajství města

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém