Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Zpravodajství města

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 1498 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8 9 ... 60  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
13.7.2021Rydvalovo sólo od startu do cíle
Jasným vítězem 12. ročníku Českotřebovského cyklomaratonu se stal pětadvacetiletý bajker Filip Rydval, který byl na vedoucí pozici od začátku do konce závodu. Na trati mu dělal společnost prakticky jen motorkář…
Jiří Holý
9.7.2021Lukáš Vašina navštívil českotřebovskou radnici
Dnes dopoledne byl paní starostkou na radnici v České Třebové přivítám vzácný host, kterým byl volejbalový reprezentant a čerstvý mistr České volejbalové extraligy mužů za rok 2021 Lukáš Vašina.
Jiří Holý
8.7.2021Z kontrolního dne na DDM Kamarád
Již od konce dubna, kdy byla stavba předána zhotoviteli, se v budově Domu dětí a mládeže Kamarád na ulici Sadová pracuje na vnitřních úpravách, které zahrnují zbudování půdní vestavby do stávajícího nevyužívaného podkroví, úpravy krovu, výměnu střešní krytiny, osazení nového výtahu a rekonstrukci elektroinstalace celého objektu.
Jiří Holý
7.7.2021Informace o odstávce vydávání občanských průkazů [PDF, 395 kB]
V souvislosti s přijímáním nového zákona o občanských průkazech si Vás dovolujeme upozornit na odstávku systému, který slouží pro podání žádosti o vydání občanského průkazu a jeho následného převzetí.
Jiří Holý
7.7.2021Informace o odstávce vydávání cestovních dokladů [PDF, 276 kB]
V souvislosti s přijímáním novely zákona o cestovních dokladech si Vás dovolujeme upozornit na následující.
Jiří Holý
7.7.2021Poděkování učitelkám třídy ,,JEŽEČKŮ" z MŠ U Koupaliště
Chtěly bychom touto cestou poděkovat úžasným učitelkám třídy ,,JEŽEČKŮ" z mateřské školy
U KOUPALIŠTĚ v České Třebové.
Jiří Holý
7.7.2021Nad městem se budou v následujících dnech pohybovat helikoptéry a parašutisté
Vážení občané, dovolujeme si Vás upozornit, že se Česká Třebová od středy 7. července do pátku 9. července stane dějištěm armádní akce, v jejímž rámci budou nad naším městem přelétávat helikoptéry a seskakovat parašutisté.
Jiří Holý
6.7.2021Česká Třebová si letos opět připomenula památku mistra Jana Husa
Město Česká Třebová ve spolupráci s Městským muzeem Česká Třebová a Církví československou husitskou dnes uspořádali připomínku 606 výročí upálení Jana Husa, jehož odkaz je dnes stále živý a aktuální.
Jiří Holý
2.7.2021Aktuální pravidla pro dobrovolníky chytající se pomáhat do zasažených obcí na jižní Moravu
Blíží se prodloužený víkend a řada lidí se chystá přijet pomáhat do zasažených obcí na jižní Moravu. Připomínáme proto aktualizovaná základní pravidla, na která musí dobrovolníci dbát, zpracované Jihomoravským krajem.
Jiří Holý
1.7.2021Členové místní jednotky sboru dobrovolných hasičů dnes ráno opět vyrazili na jih Moravy
Již minulý víkend českotřebovští dobrovolní hasiči na místo dovezli první materiální pomoc pořízenou z finančních prostředků města a následně také pomáhali zabezpečit potřebné práce na jednom z domů. Od úterý pak místní jednotky sboru dobrovolných hasičů shromažďují ve svých hasičských zbrojnicích na adresách Chorinova 29 a Lhotka 69 potřebný materiál, jako jsou stavebniny, nářadí, pohonné hmoty a další. S první várkou vybraného materiálu a dary od zaměstnankyň Sociálních služeb Česká Třebová zamířili dobrovolní hasiči do postižených lokalit již dnes ráno.
Jiří Holý
1.7.2021Vysloužilé monitory patří do sběrného dvora
Červené kontejnery na použité elektro ve městě slouží především na drobné elektro - fény, žehličky, toustovače, varné konvice, mobilní telefony a další. Vysloužilé monitory, televize a další větší spotřebiče odvážejte na sběrný dvůr!
Jiří Holý
1.7.2021Městská knihovna Česká Třebová červenec 2021 [PDF, 257 kB]Jiří Holý
30.6.2021Děkovný dopis občanovi Bc. Martinu KlejchoviJiří Holý
30.6.2021Ulice Masarykova bude z poloviny uzavřena
Vážení občané, dovolujeme si Vás informovat, že od pondělí 5. 7. bude z důvodu obnovy vodovodního řadu pro automobily zcela uzavřena ulice Masarykova od křižovatky s ulicí Litomyšlská po křižovatku s ulicí Habrmanova.
Jiří Holý
30.6.2021Video: Závěrečné vystoupení literárně dramatického oboru ZUŠ Česká Třebová
Závěrečné vystoupení literárně dramatického oboru ZUŠ Česká Třebová třídy Zuzany Kulhánek Habrmanové.
Jiří Holý
29.6.2021SMS ČR: Obce a Česká spořitelna pomáhají obcím postiženým tornádem
Předsednictvo Sdružení místních samospráv České republiky společně s Českou spořitelnou vytvořilo systém adresné pomoci obcím postiženým tornádem.
Jiří Holý
28.6.2021Dobrovolní hasiči z České Třebové o víkendu pomáhali v postižené obci Hrušky. Rada města dnes projednala další finanční pomoc ve výši 100 000 Kč
Již v sobotu se do obce Hrušky v Jihomoravském kraji vydala českotřebovská jednotka sboru dobrovolných hasičů, která s sebou přivezla prvotní materiální pomoc v celkové hodnotě přes 10 000 Kč. Třebovští dobrovolní hasiči na místě také pomáhali zabezpečit potřebné práce na jednom z domů. Místní jednotky sboru dobrovolných hasičů budou v následujících dnech shromažďovat ve svých hasičských zbrojnicích na adresách Chorinova 29 a Lhotka 69 potřebný materiál, jako jsou stavebniny, nářadí, pohonné hmoty a další.
Jiří Holý
28.6.2021Video: Promenádní koncert ZUŠ v Javorka
Promenádní koncert ZUŠ v hudebním pavilonu Antonína Bennewitze 25/6 2021.
Jiří Holý
28.6.2021Video: Z centra - Triarius
Josef Kopecký a Lenka Špaisová zavzpomínali na více než dvacet let trvající historii jejich uměleckého souboru.
Jiří Holý
25.6.2021Českotřebovská jednotka dobrovolných hasičů míří do postižené obce Hrušky
Město Česká Třebová se připojí k pomoci ve včerejší bouří a tornádem postižených oblastech na jihu Moravy. „Již zítra vyrazí do Hrušek, které patří mezi nejvíce zdevastované obce, naše jednotka dobrovolných hasičů, která s sebou poveze kromě potřebné techniky a pracovní síly také zakoupenou hmotnou pomoc," uvedla starostka města Česká Třebová Magdaléna Peterková.
Jiří Holý
25.6.2021Oznámení o přerušení provozu České pošty 3 - Parník
Vážení občané, dovolujeme si vás upozornit, že ve středu dne 30.6.21 bude na pobočce Česká Třebová 3 - Parník, přerušena dodávka el. energie, provoz pošty bude obnoven od 15:30 do 18:00.
Jiří Holý
24.6.2021Absolventi místních základních škol byli přijati na českotřebovské radnici
Ve středu 23. 6. a čtvrtek 24. 6. přijala paní starostka v obřadní síni všech šest tříd, které v roce 2021 opouští lavice základních škol Nádražní, Habrmanova a Ústecká.
Jiří Holý
23.6.2021Pozvánka na seminář: obnovitelné zdroje energie [PDF, 144 kB]
Seminář zajišťuje pro ve spolupráce Ing. Milanem Vichem, energetickým auditorem Pardubického kraje, Krajská síť Místních akčních skupin Pardubického kraje. Účast na semináři je bezplatná.
Jiří Holý
22.6.2021Výzva k úhradě místního poplatku za svoz a likvidaci komunálních odpadů
Vážení občané, dovolujeme si vás upozornit, že dne 30. 4. uplynula lhůta splatnosti místního poplatku za svoz a likvidaci komunálních odpadů pro rok 2021. Vzhledem ke skutečnosti, že finanční odbor MěÚ eviduje značné množství nedoplatků tohoto poplatku, vyzýváme občany, kteří dosud tento místní poplatek neuhradili, aby tak učinili co nejdříve.
Jiří Holý
21.6.2021Video: POJĎME TANČIT 2021 - Taneční obor ZUŠ Česká Třebová
POJĎME TANČIT 2021 je virtuální vystoupení žáků tanečního oboru Lenky Slavíkové ZUŠ Česká Třebová. Zahrnuje ročníkové choreografie od přípravky po absolventské ročníky.
Jiří Holý

Zobrazeno je 25 z celkem 1498 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8 9 ... 60  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

  • Sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 v České republice
    Podle zákona č. 332/2020 Sb., o sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 a o změně zákona č. 89/1995 Sb., o státní statistické službě, ve znění pozdějších předpisů, bude na celém území České republiky přistoupeno ke sčítání lidu, domů a bytů. Rozhodným okamžikem sčítání je půlnoc z pátku 26. března 2021 na sobotu 27. března 2021. Fyzická osoba podléhající sčítání je povinna poskytnout zákonem požadované údaje. Sčítání je primárně navrženo jako online, tedy bez nutnosti kontaktu s dalšími osobami.
  • Požár bytového domu Lhotka č. p. 177 a 178
 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dokumenty města a MěÚ > Zpravodajství města

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém