Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Zpravodajství města

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 1235 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 50  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
3.2.2021Video: Městská společnost prodlouží platnost předplacených vstupů
Městská sportoviště v České Třebové jsou už delší dobu uzavřena. A protože to nevypadá na jejich brzké znovuotevření, nabízí se otázka, co bude s předplacenými vstupy. Odpověď jsme se pokusili nalézt prostřednictvím následující reportáže.
Jiří Holý
19.2.2021Webináře DDM KamarádJiří Holý
1.2.2021Na cyklostezce do Rybníka se již pracuje
Již v listopadu minulého roku bylo zhotoviteli předáno staveniště nové cyklostezky, která propojí Českou Třebovou a nedalekou obec Rybník přes oblast Podhorky.
Jiří Holý
30.1.2021Video: Pavilon B domova pro seniory dosluhuje, město hledá možnosti řešení
Domov pro seniory v České Třebové má dva pavilony. Zejména ten s označením B je za zenitem. Město proto řeší, jak do budoucna zajistit chod tohoto zařízení. Jednou z variant může být výkup sousedního výrobního areálu a jeho přeměna.
Jiří Holý
29.1.2021Česká Třebová se zapojila k hudebnímu happeningu Na slyšenou!
Haló, haló! Na vědomost se dává unikátní hudební happening Police Symphony Orchestra živě hraný a vysílaný do vašich obecních rozhlasů. Kromě České Třebové se k projektu připojí dalších více než osmdesát měst v České republice.
Jiří Holý
29.1.2021Přehled táborů DDM Kamarád 2021 [JPG, 2,5 MB]Jiří Holý
29.1.2021informace k provozu škol od 1. února do 14. února [PDF, 167 kB]Jiří Holý
28.1.2021Zástupci města navštívili prostory budoucího očkovacího centra
Paní starostka dnes v doprovodu tajemnice MěÚ, vedoucí oddělení informatiky a vedoucího oddělení vnitřní správy navštívila prostory jednoho z křídel VOŠ a SŠ technické, které jsou v současnosti nejpravděpodobnějším kandidátem na budoucí očkovací centrum v České Třebové.
Jiří Holý
27.1.2021Video: Ceny za dlouhodobé parkování se zvýšily, je možné platit mobilní aplikací
Bezmála měsíc už v České Třebové funguje nový parkovací systém. Ten zahrnuje jak změny ve způsobu placení, tak úpravy cen za dlouhodobé a rezidenční parkování. Říká se, že opakování je matka moudrosti, tak si pojďme shrnout, čeho se reforma dotknula.
Jiří Holý
21.1.2021Město Letohrad vyhlašuje veřejnou sbírku na transparentní účet [PDF, 1,4 MB]
Výtěžek sbírky bude poukázán na humanitární pomoc občanům, krajanům s českými předky, postižených nedávným zemětřesením. Pomoc bude distribuována prostřednictvím Svazu Čechu v Republice Chorvatsko.
Jiří Holý
18.1.2021Zima v MŠ U Koupaliště
První vločka, druhá , třetí, jak vypadá zima děti?
Jiří Holý
17.1.2021MŠ U Stadionu se po dobu své rekonstrukce přestěhuje do prostorů bývalé základní školy na Lhotce
Poslední nezateplenou mateřskou školou v našem městě je MŠ U Stadionu, která se však svého nového kabátu dočká již v průběhu letošního roku.
Jiří Holý
17.1.2021Video: Chod krematoria je bezproblémový, shodují se město a provozovatel
Už více než rok funguje českotřebovské krematorium pod městskou společností. Zajímalo nás, jak se současný provozovatel popasoval s limitem spalů, zda se na činnosti tohoto zařízení nějakým způsobem podepsala koronavirová krize a jestli se do města na řece Třebovce budou “na rozkaz” od státu svážet těla ze vzdálených části republiky.
Jiří Holý
17.1.2021Upozornění pro uživatele podzemních garáží
Ve dnech 19.1. a 20.1.2021 bude probíhat modernizace odbavovacího systému v podzemním parkovišti na náměstí Jana Pernera. Po oba dny bude odbavovací systém mimo provoz a parkoviště bude přístupné bez možnosti provedení platby za parkování. Nebude možno použít Městskou a Parkovací kartu.
Jiří Holý
18.1.2021Nabídka pomoci s registrací k očkování
Odbor sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ nabízí pomoc s registrací k očkování proti onemocnění COVID-19 občanům starším 70 let, kteří se nejsou schopni sami, nebo s pomocí svých blízkých registrovat. Za tímto účelem je možné ve všední dny zavolat na telefonní linku 465 500 233. Registrace realizovaná odborem sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ v žádném případě neznamená, že budete očkováni prioritně.
Jiří Holý
15.1.2021Sněhová nadílka láká příznivce zimních sportů do přírody
Díky tomu, že předešlé dny byly na sníh štědré, podařilo se městské společnosti Eko-bi do velice ucházejícího stavu dostat přes 15 kilometrů běžkařských tras v okolí našeho města.
Jiří Holý
15.1.2021Poliklinika AGEL Česká Třebová nabízí prostory k pronájmu
Konkrétně se jedná o prostory ordinace se sesternou (27,3m2) a čekárnou (5m2). Měsíční cena za pronájem činí 7 500,-Kč bez DPH. Měsiční cena za služby cca 2 500,-Kč vč. DPH. Prostory se nachází se v prvním patře budovy.
Jiří Holý
14.1.2021Mladějovské muzeum na návštěvě zámku
V tomto zimním období členové muzea nezahálejí. Připravujeme na letošní sezónu nové exponáty, upravujeme prostory expozic a také se nám podařilo rozšířit nabídku v půjčovně kostýmů, kterých je již přes 80 kusů. Zapůjčení kostýmů je v muzeu hojně využíváno, hlavně rodinami a při různých akcích.
Jiří Holý
13.1.2021Město Česká Třebová se připravuje na provoz očkovacího místa
Dnešního dne proběhlo další jednání zástupců Pardubického kraje a starostů obcí s rozšířenou působností ve věci realizace očkování proti nemoci COVID-19 v Pardubickém kraji.
Ing. Jiří Mareš
13.1.2021Finanční úřad pro Pardubický kraj: NECHOĎTE - VOLEJTE - PODEJTE [PDF, 47 kB]
Vzhledem k omezení provozu finančních úřadů v souvislosti s aktuální epidemickou situací, ve vazbě na příslušná rozhodnutí Vlády České republiky a protiepidemická opatření vyhlašovaná Ministerstvem zdravotnictví České republiky, Finanční úřad pro Pardubický kraj zveřejňuje telefonní čísla, na kterých Vám nabízí informace a pomoc s vyplněním daňových přiznání k dani z nemovitých věcí tak, aby nedocházelo k osobnímu kontaktu mezi Vámi a zaměstnanci správce daně na finančním úřadě a na jeho územních pracovištích (dále jen „ÚP“).
Jiří Holý
12.1.2021Maskotovy šlápoty
Klub FBK Orlicko-Třebovsko si pro své členy, jejich rodiče či fanoušky, ale i pro veřejnost připravil hru s naším maskotem. Zúčastnit se může úplně každý.
Jiří Holý
12.1.2021Paní starostka v pondělí přijala na radnici poslankyni Květu Matušovskou
Paní poslankyně Květa Matušovská (KSČM), navštívila Českou Třebovou v rámci svého poslaneckého týdne v Pardubickém kraji, za který byla do dolní komory našeho parlamentu zvolena.
Jiří Holý
8.1.2021Na podatelně MěÚ nově můžete přispět do Tříkrálové sbírky
Od dnešního dne do 22. ledna je na podatelně MěÚ v České Třebové umístěna pokladnička Tříkrálové sbírky, do které mohou zájemci přispět každý všední den.
Jiří Holý
5.1.2021Nový rok přinesl pro motoristy v České Třebové řadu změn při jejich parkování
Od 1. 1. 2021 lze parkovné na vybraných parkovacích místech (parkoviště na Starém náměstí, v Nádražní ulici, v Pražského ulici a u České pošty na náměstí Jana Pernera) uhradit pomocí mobilní aplikace MPLA, která je dostupná ke stažení pro zařízení s operačním systémem Android a iOS.
Ing. Tomáš Hájek
31.12.2020Přání starostky města do nového roku
Vážení spoluobčané, milí Třebováci, dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou popřála klidný závěr roku a dobrý start do roku 2021.
Jiří Holý

Zobrazeno je 25 z celkem 1235 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 50  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

  • Sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 v České republice
    Podle zákona č. 332/2020 Sb., o sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 a o změně zákona č. 89/1995 Sb., o státní statistické službě, ve znění pozdějších předpisů, bude na celém území České republiky přistoupeno ke sčítání lidu, domů a bytů. Rozhodným okamžikem sčítání je půlnoc z pátku 26. března 2021 na sobotu 27. března 2021. Fyzická osoba podléhající sčítání je povinna poskytnout zákonem požadované údaje. Sčítání je primárně navrženo jako online, tedy bez nutnosti kontaktu s dalšími osobami.
  • Požár bytového domu Lhotka č. p. 177 a 178
 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém