Zobrazeno je 25 z celkem 336 záznamů na stránce:

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 14  další stránka >

ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
11.3.2020Předčasný konec sezony!
Druhý finálový zápas o Pohár Vladimíra Martince mezi mužstvy Světlé nad Sázavou a České Třebové, který se měl hrát ve středu 11. března na Vysočině, byl zrušen. Po dohodě obou klubů, a po souhlasném stanovisku sportovně-technické komise a předsedy krajského výkonného výboru, se nebude hrát žádné další vzájemné utkání.
Ing. Jiří Mareš
9.3.2020Domácí prohra Kohoutů
V prvním finálovém utkání o Pohár Vladimíra Martince doplatili hokejisté České Třebové (podobně jako ve čtvrtfinálové sérii s Chotěboří) na neproduktivní koncovku. Kohouti vstřelili na svém ledě pouze dva góly, a to na světelské Skláře nestačilo. Druhý zápas se hraje ve středu 11. března na Vysočině.
4.3.2020Kohouti versus Skláři
Ve finálové sérii Poháru Vladimíra Martince se hokejisté České Třebové střetnou s týmem Světlé nad Sázavou. Začíná se v neděli 8. března, výhodu domácího prostředí budou mít Kohouti. Hraje se na tři vítězné zápasy.
2.3.2020Kohouti nastříleli dvanáct gólů
Třetí semifinálové utkání o Pohár Vladimíra Martince ovládli hokejisté České Třebové, kteří svému soupeři nastříleli dvanáct gólů. Nedělní zápas sledovalo 503 diváků. Na finálového soupeře si Kohouti musejí počkat minimálně do úterý 3. března.
27.2.2020Druhé vítězství Kohoutů
Také druhé semifinálové utkání o Pohár Vladimíra Martince patřilo hokejistům České Třebové, kteří vyhráli přesvědčivě na ledě soupeře. Ve třetím duelu budou mít v neděli 1. března výhodu domácího prostředí Kohouti.
24.2.2020Kohouti doma nezaváhali
V prvním semifinálovém utkání o Pohár Vladimíra Martince využili hokejisté České Třebové výhody domácí prostředí a bez větších problémů porazili Litomyšl. Soupeři chyběli junioři, v sestavě Kohoutů se neobjevili zranění útočníci Fúzik, Veverka a Prachař.
13.2.2020Další program Kohoutů
Po překvapivém vyřazení ve čtvrtfinále čekají hokejisty České Třebové zápasy v Poháru Vladimíra Martince, kde se bude hrát o umístění na pátém až osmém místě. Prvním soupeřem Kohoutů bude Litomyšl, hraje se na tři vítězné zápasy.
13.2.2020Kohouti titul neobhájí
Ve čtvrtém čtvrtfinálovém souboji se štěstí přiklonilo na stranu Chotěboře, která vyhrála po samostatných nájezdech 3:2 a raduje se z postupu mezi nejlepší čtyři mužstva soutěže. Kohouti byli ve středu večer lepším mužstvem, třikrát nastřelili tyčku, znovu však doplatili na neproduktivní koncovku. Obhájce mistrovského titulu čekají zápasy o páté až osmé místo, pro Kohouty velké zklamání.
10.2.2020Druhá prohra Kohoutů, mečbol soupeře
Hokejisté České Třebové nevyužili výhodu domácího prostředí a ve třetím čtvrtfinálovém střetnutí těsně prohráli s Chotěboří. Domácí sice dvakrát vedli, ale vyhořeli v koncovce a doplatili na hrubé individuální chyby. Čtvrtý duel se bude hrát ve středu 12. února v Chotěboři.
6.2.2020Druhé čtvrtfinále Kohouti nezvládli
Propadli v první třetině a ztratili celý zápas. Hokejisté České Třebové ve druhém čtvrtfinálovém souboji s Chotěboří zklamali. Třetí duel se bude hrát v neděli 9. února na českotřebovském zimním stadionu.
3.2.2020První čtvrtfinálová výhra Kohoutů
O výhře Kohoutů v prvním čtvrtfinálovém souboji s Chotěboří nebylo pochyb. Favorit neponechal nic náhodě, nicméně houževnatý soupeř mu nedal nic zadarmo. Druhý zápas se hraje ve středu na chotěbořském ledě.
31.1.2020Fanoušci, moc děkujeme!
Hokejisté České Třebové odehráli v základní části krajské ligy dvanáct domácích zápasů, které navštívilo celkem 5 550 diváků. V průměru tak každé domácí utkání Kohoutů sledovalo 463 fanoušků.
31.1.2020Před startem čtvrtfinále play off v hokeji
Ve čtvrtfinálové sérii nastoupí první Česká Třebová proti osmé Chotěboři, úvodní duel se hraje v neděli 2. února na českotřebovském ledě. Před prvním kole play off jsme šesti Kohoutům položili tři jednoduché otázky.
27.1.2020Zbytečná prohra v prodloužení
Zbytečně ztracené vítězství. Pět minut před koncem zápasu v Chocni vedli Kohouti o jeden gól, po hrubé chybě ve vlastním obranné pásmu umožnili soupeři vyrovnat. V prodloužení se situace opakovala, a tak druhý bonusový bod získali domácí. Ve čtvrtfinále play off narazí Česká Třebová na Chotěboř.
20.1.2020K výhře chybělo 47 vteřin
Většinu času dotahovali náskok soupeře, přesto byli blízko k zisku tří bodů. Vítězství si hokejisté České Třebové nechali proklouznout mezi prsty, na ledě Litomyšle o něj přišli necelou minut před koncem normální hrací doby.
16.1.2020Dvě třetiny na jedničku
Na začátku závěrečné třetiny měli Kohouti „zaděláno“ na jednoznačný výsledek. Šestigólové vedení je však trochu ukolébalo a do hry se dostal bojovný soupeř. Středeční vítězství zajistilo Kohoutům prvenství v základní části soutěže.
13.1.2020Tři důležité body v oslabení
Na horkém ledě Hlinska bylo hokejistům České Třebové pořádně horko. V první třetině se dostali do dvougólového vedení, zbytečnými fauly ve druhém dějství si cestu za třemi body zbytečně komplikovali. Vítězství si paradoxně pojistili až v závěrečné dvacetiminutovce, kdy jim nepřesný rozhodčí Kolář vyloučil sedm hráčů…
6.1.2020Přehlídka zahozených šancí
Po osmi vítězstvích hokejisté České Třebové v prvním domácím utkání nového roku klopýtli s Moravskou Třebovou, které podlehli v prodloužení. Kohouti doplatili především na špatnou koncovku. Třebovské derby sledovalo 643 diváků.
3.1.2020Skvělá návštěvnost zápasů HC Kohouti
Deset domácích zápasů, na které přišlo celkem 4 570 diváků. To je bilance českotřebovských Kohoutů v dosavadním průběhu základní části krajské hokejové ligy. V divácké návštěvnosti držíme vedoucí příčku.
27.12.2019Zkrocený čínský drak
V závěrečném utkání letošního roku vyzráli českotřebovští Kohouti na čínský celek China Golden Dragon, který se dlouhodobě připravuje na Kladně a hraje druhou českou ligu. Vánoční hokejový zápas měl skvělou kulisu, přišlo na něj 857 diváků!!
19.12.2019Pozvánka na zápas HC Kohouti Česká Třebová - China Golden Dragons [JPG, 4,7 MB]Jiří Holý
16.12.2019Velký obrat ve třetí třetině
Díky skvělému obratu ve třetí třetině vyhráli hokejisté České Třebové osmý zápas v řadě za sebou, v závěrečném letošním mistrovském utkání se radovali v Chotěboři.
12.12.2019Tři góly za minutu a půl
Sedmé vítězství Kohoutů v řadě „přišlo na svět“ až v závěrečných osmi minutách jejich těžkého souboje s týmem Chrudimi. Českotřebovský dres ve středu poprvé oblékl zkušený útočník Karel Plášek.
9.12.2019Spokojenost hlavně s body
Hokejisté České Třebové vyhráli šestý zápas v řadě, ale tentokrát to žádná velká hitparáda nebyla. Odpor houževnatého soupeře zlomili Kohouti až v závěrečné pětiminutovce, během níž vstřelili tři branky.
2.12.2019Hořký začátek, sladký konec
Skvělá divácká návštěva, a především pátá výhra v řadě a posun na první příčku. Hokejisté České Třebové, i přes velmi špatný začátek, zvládli derby s Chocní a vybojovali tři důležité body. Úspěšnou premiéru měl v českotřebovském dresu osmnáctiletý brankář Vojtěch Nečas.